Kefiri Nasıl Saklarım

Neden Kefir Tüketmeliyiz

Sağlık Açısından Kefir

Kefirin Saklanması

Yoğurt ve Kefirin Farkı

Kefirin Besin DeğeriKefirin SaklanmasıKefirin çok ekşi olmayan tatlıya yakın bir tatta içilmesi isteniyor ise taze olarak bir iki gün içerisinde tüketilmesi önerilir.
Kefirin Saklanması
Kefir ağzı bir kapalı bir kapta hafta hatta aylarca buzdolabında saklanabilir. Özellikle laktozu tolere edemeyen kişilere önerilebilecek olan, buzdolabında saklanan kefir tüketildikçe üzerine taze olanlardan eklenmesi ve bu şekilde tüketilmesidir.


Kefirin Saklanması Yorumları
İsminiz 
Yorumunuz 
Güvenlik 
 Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
   

3 Yorum Yapılmış "Kefirin Saklanması"

didem

kefirin beslenmesi için bir miktar sütün içerisinde bekletilmesi gerekir.

20.01.2014

çiğdem

kefir mayasının temiz su içerisinde kavanozda bekletilerek saklanması gerektiğini sanıyorum ben şu an kullanıyorum hergün yeni mayalıyorum ve ertesi gün içiyorum yanlışmı yapıyorum acaba..

09.04.2013

Admin

Kefirin Saklanması hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Kefirin Saklanması konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

28.01.2013


#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası | RSS Kaynağı | Yardım Forumları

Kefir, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Eylül - 2014